Kurumsal

Seçkinler Mini Kolej Anaokulu 2006 yılında Pedagog Seray Tuzcu tarafından kurulmuştur. Seçkinler Konyaaltı olarak tek şube olarak hizmet vermektedir.
Antalya’nın ilk özel kreşlerinden biri olarak okulöncesi eğitimine farklı çağdaş ve yenilikçi eğitim sistemimiz ve gelenekselleşmiş bakış açımız ile devam etmekten gurur duyuyoruz.
Tam donanımlı eğitim alanlarımız, tecrübemiz ve alanında uzman, güler yüzlü personellerimizle; özdisiplin ve benlik saygısı gelişmiş,paylaşımcı,kendini ifade edebilen, sorumluluklarının bilincinde, keşfedilmeyi bekleyen yeteneklerini gün yüzüne çıkaran, saygılı, sevgi yüklü,gelenek ve göreneklerine duyarlı, doğayı seven, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız.
Çocuklarınızı çocuklarımız olarak görüyor, onlara sizler gibi şefkatle, ilgiyle ve sevgiyle eğitim veriyoruz. Bedensel ve zihinsel aktivitelerle çocuklarımızın sporla, sanatla, bilimle iç içe olmasını sağlıyoruz. Çocuklarımızın gelecekte yaşamaları gerekecek olan sorunlara karşı, problem çözebilme, sorunlarla baş edebilme, karar alma, kararların sonuçlarını değerlendirebilme yetilerini geliştirebilmek için uyguladığımız eğitim metotlarımızla çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Tüm bunlarla birlikte çocuklarımıza kendisini ifade etmeyi ve kendisini tanımayı da öğretiyoruz.Duygusal zeka geliştirme programı,sosyal zeka eğitimi,dikkat konsantrasyon ve odaklanma çalışmaları okulumuzda düzenli olarak uygulanmaktadır.
Beden gelişiminin, zihinsel gelişim kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, çocuğunuzun bedensel gelişimini çeşitli spor etkinlikleriyle destekleyen faaliyetler uyguluyoruz. Bunun yanında sanatsal yeteneklerini geliştirmek üzerine sanat derslerimiz vardır. Her çocuk aynı değildir. Her birinin farklı yetenekleri, farklı düşünce yapıları ve farklı hayalleri vardır. Çocuklarımıza çok yönlü eğitim programları uygulayarak, her çocuk özeldir düşüncesiyle yaklaşıyor, dış dünyaya kendilerini daha rahat ifade edebilmelerine imkan tanıyoruz.
Kurumumuzda açık kapı politikası izlemektedir,
bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliklerimizden biri olan şeffaflık anlayışımız, velilerimizi her zaman ailemizin parçası olarak görmek ve süreçlere dahil etmekteyiz. Velilerimiz talep ettikleri her an öğrencilerimizi izlemek ve bilgi almak için misafirimiz olabilirler.
Veli iletişimi için özel bir aplikasyon kullanılır ve buradan velilere anlık bilgi akışı(haftalık eğitim ve yemek programı , seminerler, duyurular , resimler, videolar vb)sağlanır . Yönetim olarak gün içinde iletişim numaralarımızdan bizlere her an ulaşabilirsiniz.
Kurumumuz doğalgaz ile ısınmaktadır, soğutma klimayla olmaktadır.
  • Çalışma Günlerimiz;
07:30 – 18.00 saatleri arasında eğitim verilmektedir.
Hafta sonları ve Milli Eğitim Bakanlığının duyurduğu resmi tatillerde kapalıdır.
  • Programlarımız;
Tam Gün: Hafta içi 5 gün 07:30 – 18:00 arası (kahvaltı saatimiz 9’da başlamaktadır, en geç 9’da okula gelmeleri gerekmektedir)
Yarım Gün :Hafta içi 5 gün 07:30 – 13:00 arası
  • Servis;
Araçlarımızda bulunan hosteslerimiz çocukların ulaşım esnasında güvenliklerini sağlamaktadır.Aile veya ailenin bildirdiği kişiler dışında öğrenciler yabancı kimselere teslim edilmemektedir. Çocuklarımızın serviste veya trafikte aşırı vakit geçirmesini önlemek için geliştirdiğimiz servis sistemiyle öğrencilerimiz kısa sürede evlerine ulaşmaktadır.